Chcesz pomóc?

Pomoc na rzecz Fundacji może odbywać się na wielu płaszczyznach. Może być to wsparcie finansowe, możesz też wesprzeć nasze działania pracując jako wolontariusz.


Zostań naszym sponsorem

Zapraszamy Ciebie i Twoja firmę do nawiązania z nami długoterminowej współpracy partnerskiej w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

W ramach współpracy możemy zaoferować:

  • rozpowszechnienie informacji o sponsorze w ramach organizowanych działań Fundacji, w szczególności w trakcie targów, szkoleń, konferencji,
  • umieszczenie logo firmy w materiałach promocyjnych i marketingowych jako Partnera Fundacji oraz w sprawozdaniu rocznym,
  • zamieszczenie logo firmy i aktualnej informacji o sponsorze na stronie internetowej oraz na profilach społecznosciowych Fundacji,
  • promowanie idei odpowiedzialnego biznesu oraz sponsorów podczas bieżących działań promocyjnych Fundacji,
  • zgodę na używanie przez Partnera logotypu Fundacji w ramach prowadzonych działań marketingowych i promocyjnych.

Przekaż darowiznę

Jeśli chcesz w każdej chwili możesz przekazać nam darowiznę, która zasili konto Fundacji i zostanie przekazana na jej cele statutowe. Wystarczy, że przelejesz dowolną kwotę na rachunek: 05 1090 1942 0000 0001 4730 6356 w banku Satander w tytule wpisując darowizna na cele statutowe Fundacji.

Zostań wolontariuszem

Poszukujemy osób z optymistycznym podejściem do życia, które zechcą wesprzeć nasze działania i podarować nam odrobinę swojego cennego czasu.

Pomóż w inny sposób

Może masz coś, co możesz po prostu dać innym, może masz jakiś pomysł na pomoc. Po prostu chcesz zrobić coś dobrego dla innych. Skontaktuj się z nami e-mailowo lub telefonicznie. Dane znajdziesz w zakładce Kontakt.

Promuj Fundację i nasze działania

Opowiedz o naszej Fundacji swoim bliskim, znajomym i wszystkim, którym temat szeroko rozumianego serowarstwa jest bliski. Wspieraj nas w mediach społecznościowych. Po prostu dołącz do grona naszych Przyjaciół - razem można więcej!

Wspieraj Fundację z pomocą FaniMani.pl

Jeżeli robisz zakupy w internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie wspierać. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości  trafi do naszej organizacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl  Ty nic nie dopłacasz!

Pomagaj nam bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1500 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów.

Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

1. Zarejestruj się w FaniMani.pl 

Jeśli zarejestrujesz się z tego linku - https://fanimani.pl/zaproszenie/37295/e254cc5ec7194a09bc74273ad6aa7af5/ -  i zrobisz zakupy przez FaniMani, otrzymamy dodatkowe 5 zł. 

2. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie "Przypominajka FaniMani" do przeglądarki 

To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem! Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam. Wejdź na nasz profil na FaniMani - https://fanimani.pl/naserio/ - aby zainstalować Przypominajkę!

Dodatkowo - gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę - wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny! 

3. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore)  

Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1500 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Related Articles

Chcesz nauczyć się serowarstwa?